Stāstu puzle ar rakstnieci Luīzi Pastori

pin Rakstniecības un mūzikas muzejs, Pulka iela 8, Rīga
clock 12.00
Priekšnams fons
20. jūlijā plkst. 12.00 kultūrtelpā “Tintnīca” Rakstniecības un mūzikas muzejs, Pulka ielā 8, Rīgā, aicina uz radošo darbnīcu kopā ar rakstnieci Luīzi Pastori “Stāstu puzle”.
Darbnīcā bērni aicināti radīt savus stāstus ar rakstnieces Luīzes Pastores un ilustratores Anetes Bajāres-Babčukas veidotās puzles “Stāstu stāsts” palīdzību. Nodarbībā dalībnieki iesaistīties vairākos stāsta radīšanas formātos, piemēram, stāstu veidošanu ar teksta lasītprasmes elementiem, stāsta izdzīvošana ar ķermeņu palīdzību un citus.
“Stāstu stāsts” ir 20 abpusēji ilustrētas, savstarpēji savienojamas puzles kartītes, kas ļauj radīt sava piedzīvojumu stāsta neskaitāmas versijas. Tas ir rotaļīgs un mūsdienīgs veids, kā ne tikai uzsākt sarunu par Latvijas Kultūras kanonā iekļautajām un ar tām cieši saistītām vērtībām, bet arī brīvi ar tām rīkoties: ievietot citā kontekstā, ar bērna acīm radot jaunas interpretācijas.
Latvijas kultūras kanona spēli bērniem “Stāstu stāsts” izdevusi Latvijas Nacionālā bibliotēka ar Latvijas Kultūras ministrijas un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.